(898) 930-903

Monday- Friday. 8am- 8pm

email@constructed.com

Drop us line anytime!

Software na míru

Potřebujete webovou či mobilní aplikaci nebo hledáte komplexní softwarové řešení? Tým našich programátorů je připraven Váš nápad proměnit ve skutečnost.

Sourcing

Poskytujeme kvalifikované IT specialisty v oblasti vývoje, integraci nebo podpory a provozování rozsáhlých softwarových řešení. Doplníme Vaši kapacitu.

Internet of things

Hledáte řešení vzdáleného propojení několika fyzických zařízení? Dokážme navrhnout a realizovat software pro připojení a vyměňování dat mezi těmito zařízeními..

Hovoříme a píšeme v různých jazycích
C#, Java, PHP, Javascript, HTML

c-img
c-img

Přinášíme inovativní řešení pro budoucnost Vašeho podnikání.

Profesionální tým IT specialistů, který přinese větší komfort Vašemu businessu.

c-img

Software na míru

Potřebujete webovou či mobilní aplikaci nebo hledáte komplexní softwarové řešení? Tým našich programátorů je připraven Váš nápad proměnit ve skutečnost.


Podporujeme realizaci nových podnikatelských záměrů tím, že přinášíme inovativní a chytrá řešení, šitá na míru. Vždy vycházíme ze znalostí záměrů a prostředí klienta. Společně s klientem identifikujeme jeho potřeby a požadavky, respektujeme jeho IT strategii. Úspěšná realizace musí být založena na vzájemné aktivní komunikaci mezi eLED.cz a zadavatelem projektu. Vytváříme společné týmy složené z našich specialistů a zástupců zadavatele. Případná rizika projektů díky tomu můžeme včas aktivně komunikovat se zadavatelem a řešit je. K realizaci projektu přistupujeme vždy systematicky a krok za krokem. Naši klienti tak získávají informační systém, který pokrývá jejich podnikatelské záměry a je plně integrován do jejich prostředí.


Přirozenou nadstavbou současných internetových a intranetových služeb je realizace mobilních aplikací. Naše týmy jsou schopny na základě konzultací a analýz a podle stanovených cílů klienta dodat kompletní řešení mobilní služby „na klíč“. Na základě specifikací klienta nebo společně provedených analýz zajistíme vývoj a integrace mobilních aplikací včetně jejich provázání se servery a dalšími návaznými zařízeními. Součástí kompletní dodávky mobilních služeb může být i vývoj a realizace mobilních webových stránek.

Sourcing

Poskytujeme kvalifikované IT specialisty v oblasti vývoje, integraci nebo podpory a provozování rozsáhlých softwarových řešení. Doplníme Vaši kapacitu.


Zaměřujeme se na poskytování kvalifikovaných IT specialistů. Poskytujeme kvalifikované a prověřené specialisty v oboru, jejichž profil bude plně odpovídat Vašim požadavkům. Tuto naši službu využívají zejména ty společnosti, které se potýkají s nedostatečnou kapacitou vlastních IT odborníků, potřebují získat kvalifikované specialisty a to jak dlouhodobě tak třeba i jen na přechodnou dobu.


Disponujeme týmy analytiků, projektových manažerů, vývojářů, softwarových architektů a servisních pracovníků. Podle požadavků zákazníka nabízíme nejen služby jednotlivců, ale i celých týmů. Díky našim dlouhodobým zkušenostem s realizací různých vysoce odborných projektů, jsme schopni poskytnout služby těch nejlepších profesionálů v oblasti integrace, vývoje, podpory nebo provozování rozsáhlých softwarových řešení.


Naši specialisté jsou opravdoví profesionálové ve svém oboru se znalostmi s mnoha odvětví. Díky tomu jsme schopni připravit IT specialisty přesně dle požadavků našich klientů. V případě nenadálých výpadků, jsme schopni poskytnout jiného specialistu se srovnatelnými znalostmi. Většina z nich má několikaleté zkušenosti se zapojením do projektů u klientů podnikajících v automobilovém průmyslu, státní správě, bankovnictví a pojišťovnictví nebo telekomunikacích.

Internet of things

Hledáte řešení vzdáleného propojení několika fyzických zařízení? Dokážeme navrhnout a realizovat software pro připojení a vyměňování dat mezi těmito zařízeními.


Mít přehled o všech zařízeních v reálném čase kdykoliv potřebujete. Shromažďovat informace a analyzovat tak, aby jste získané informace využili k dosažené Vašich cílů. Internet of things, o tomto slovním spojení uslyšíme stále častěji. A my Vám pomůžeme využít tyto moderní nástroje právě teď.


Budeme stále častěji připojovat senzory a jiná sofistikovaná, dodnes zatím jen nudná, offline zařízení do internetu věcí tak, aby mohla navzájem komunikovat, shromažďovat informace, automatizovaně je analyzovat, využívat zjištěné informace a rozhodovat se o dalším stavu, nikoliv však samostatně, ale společně, dohromady jako jeden celek, naplno a během okamžiku, neustále tak využívat maximální potenciál Vašeho businessu. Konkrétní aplikace těchno nových možností již nalézáme v chytrých domech, na oblečení (wearables), v rozvodných sítích, v průmyslu či zemědělství. Vzniknout tak můžou celá chytrá města společně s obchodními řetězci a automobilovou dopravou.

I ty máš šanci změnit svůj život.

Přijmeme technicky zručné kolegy na junior i senior pozice. Máš zkušenosti v některé z níže uvedených znalostí? Pojď pracovat k nám.

C# .NET vývojář PHP vývojář (Laravel, Nette)
Vývoj aplikací pro iOS/Android Programovací jazyk JAVA
CSS, Javascript, HTML Vedení projektů
Analýza a plánování Databázový specialista SQL
Bezpečnost webových aplikací Tester

Rádi si přečteme Váš vzkaz

Adresa eLED.cz s.r.o.,
Na Výsluní 369, Bradlec, 293 06, CZ
Otevírací doba Pondělí až Pátek
9:00 - 17:00
Kontakt Telefon: +420 602 688 616
Email: poptavky@eled.cz

Děkujeme, Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!

Něco se při odeslání zprávy pokazilo.